В Україні щороку, починаючи з 2008, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.
Головні завдання Тижня – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах.
Цього року Всеукраїнський тиждень права пройде вдесяте. У нього навіть буде свій символ – парасолька, яка захищає та об’єднує зусилля усіх задля утвердження прав людини в Україні. ... Читати далі »
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
До Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» долучилась і наша школа. Були проведені різноманітні заходи: тренінги, навчальні заняття, інформаційні хвилини, правова вікторина з урахуванням умов карантину.
До уваги
... Читати далі »
Тихенько, немов якась таємнича гостя, підкралася осінь. Її оксамитовий запах непомітно розпливається подвір'ям школи. Усе кругом наповнилося чарівними барвами осені. У рамках Місячника шкільних бібліотек учні 5-6 класів взяли участь у створенні виставки дитячого малюнка «Природа очима дітей: Барви осені». Допомагала їм у цьому вчитель малювання Ольга Пирог, а організували виставку завідувач бібліотеки Надія Бахметова та педагог-організатор Василіса Брехова. Усі бажаючі мають можливість зазирнути в чарівний світ дитячої уяви та насолодитися яскравими барвами осені.
... Читати далі »
П’ятий рік поспіль Україна 20 лютого вшановує Героїв Революції Гідності.
Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.
Революція 2013–2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символ Свободи.
Світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні в шкільній бібліотеці представлена виставка-реквієм «Навіки п
... Читати далі »
В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини. Цьогоріч, Всеукраїнський тиждень права відбувся з 09 по 13 грудня. Метою тижня права є підвищення ролі правової освіти серед школярів, запобігання дискримінації та насильству в школі, виховання поваги до закону і прав людини.
В бібліотеці діяла інформаційно-тематична виставка «Кожна дитина має право: подорож країною закону».
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Основне завдання акції – це привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
До Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» долучилась і наша школа. Були проведені різноманітні заходи,
... Читати далі »
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
З 18 по 22 листопада був проведений тиждень знань безпеки життєдіяльності. У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я. Бібліотека також не залишилась по осторонь, ми за
... Читати далі »